Jaunumi
Oktobris, 2015
Piegādes un apmaksas noteikumi

Piegādes un apmaksas noteikumi

organizer:

Pasūtījumu noformēšana un piegāde ir iespējama, veicot individuālu pasūtījumu (sūtījums pienāk tieši no ražotāja, Čehijā) vai pievienojoties grupai. Grupas pasūtījumi tiek veikti 2 reizes mēnesī.

Preču piegāde Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā tiek veikta sadarbībā ar Omniva, izmantojot kurjera vai pakomātu pakalpojumus.

Preču piegādes izmaksas Latvijas teritorijā grupas pasūtījuma dalībniekam, pakām līdz 30 kg - pakomātā - 4.95EUR, izmantojot kurjera pakalpojumus - 6,95 EUR. Piegādes termiņš no preču apmaksas dienas -  līdz 15 dienām.

Piegādes izmaksas no ražotāja noliktavas, Čehijā individuālajiem pasūtījumiem, pakām līdz 30 kg - 25.00 EUR. Piegādes termiņš no preču apmaksas dienas - 10 dienas.

Preču apmaksa  - priekšapmaksa, ar pārskaitījumu.

Profesionāļiem - aromterapeitiem, masieriem, kosmetologiem, kā arī SPA saloniem, masāžas saloniem, veselības centriem, profesionālās izglītības un ievirzes skolām -  pasūtījumiem virs 100 EUR, 10% atlaide ēteriskām eļļām un to maisījumiem, izņemot ekskluzīvajām ēteriskajām eļļām. Pārējai produkcijai  - 5% atlaide. Atlaides netiek piemērotas iepakojumam.

Pasūtījumiem virs 1000 EUR  - atlaide 15% visām preču kategorijām.

Sadarbības jautājumos, lūdzam, sazināties:

+371 26416777, khbaltic@gmail.com

© Riga, Latvija